TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen Harm Edens in 1996 begon als presentator van Dit Was het Nieuws zat een van de huidige teamcaptains nog op de basisschool.
Peter Pannekoek, die in 2017 zijn entree maakte in het satirische programma, was toen tien. Inmiddels is hij een succesvol cabaretier en is hij niet meer weg te denken uit Dit Was het Nieuws, al had hij in het begin wel opstartproblemen. “Ik heb ongeveer twee seizoenen nodig gehad om me thuis te voelen”, vertelde hij daarover aan De Telegraaf.
In dit nieuwe seizoen ‘strijdt’ hij weer tegen het team van Jan Jaap van der Wal. Beide komieken brengen elke week een gast mee, met wie ze het nieuws van de week op humoristische wijze beschouwen. Een uiterst dubieuze puntentelling bepaalt uiteindelijk welk team de uitzending wint.
Dit Was het Nieuws is vanaf 20 februari weer iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint