TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tangarine bracht in 2008 al een eerste album uit, was in 2013 de huisband van De Wereld Draait Door, maar is eigenlijk vorig jaar pas echt bekend geworden bij het grote publiek.
De muzikale tweeling Sander en Arnout Brinks deed toen mee aan het programma Beste Zangers, waarin ze nummers van onder meer Karin Bloemen en Claude in een ander jasje staken. En de broers zijn niet alleen muzikaal, ze hebben ook een goed gevoel voor humor, dus het is niet zo gek dat ze nu ook te zien zijn in Dit Was het Nieuws.
Onder leiding van Harm Edens en aan de zijde van Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek nemen ze de actualiteit door. Uiteraard krijgen beide teams ook weer een foto te zien, die ze aan het eind van de aflevering van humoristisch commentaar voorzien.
Deze aflevering vanDit Was het Nieuws is op donderdag 27 februari 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje