TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tangarine bracht in 2008 al een eerste album uit, was in 2013 de huisband van De Wereld Draait Door, maar is eigenlijk vorig jaar pas echt bekend geworden bij het grote publiek.
De muzikale tweeling Sander en Arnout Brinks deed toen mee aan het programma Beste Zangers, waarin ze nummers van onder meer Karin Bloemen en Claude in een ander jasje staken. En de broers zijn niet alleen muzikaal, ze hebben ook een goed gevoel voor humor, dus het is niet zo gek dat ze nu ook te zien zijn in Dit Was het Nieuws.
Onder leiding van Harm Edens en aan de zijde van Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek nemen ze de actualiteit door. Uiteraard krijgen beide teams ook weer een foto te zien, die ze aan het eind van de aflevering van humoristisch commentaar voorzien.
Deze aflevering vanDit Was het Nieuws is op donderdag 27 februari 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Deze BN'ers doen mee aan het vierde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:58Zo volg je de Q-Escape Room op tv
10:03Heel Holland Bakt 2025: dit zijn de drie finalisten
09:18The Tribute: deze Child of Destiny-zangeressen zou je hiervan kunnen kennen
09:11Oeps: Remy en Rob slopen camera in Het Zwaard van Damocles