TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tangarine bracht in 2008 al een eerste album uit, was in 2013 de huisband van De Wereld Draait Door, maar is eigenlijk vorig jaar pas echt bekend geworden bij het grote publiek.
De muzikale tweeling Sander en Arnout Brinks deed toen mee aan het programma Beste Zangers, waarin ze nummers van onder meer Karin Bloemen en Claude in een ander jasje staken. En de broers zijn niet alleen muzikaal, ze hebben ook een goed gevoel voor humor, dus het is niet zo gek dat ze nu ook te zien zijn in Dit Was het Nieuws.
Onder leiding van Harm Edens en aan de zijde van Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek nemen ze de actualiteit door. Uiteraard krijgen beide teams ook weer een foto te zien, die ze aan het eind van de aflevering van humoristisch commentaar voorzien.
Deze aflevering vanDit Was het Nieuws is op donderdag 27 februari 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert