TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tangarine bracht in 2008 al een eerste album uit, was in 2013 de huisband van De Wereld Draait Door, maar is eigenlijk vorig jaar pas echt bekend geworden bij het grote publiek.
De muzikale tweeling Sander en Arnout Brinks deed toen mee aan het programma Beste Zangers, waarin ze nummers van onder meer Karin Bloemen en Claude in een ander jasje staken. En de broers zijn niet alleen muzikaal, ze hebben ook een goed gevoel voor humor, dus het is niet zo gek dat ze nu ook te zien zijn in Dit Was het Nieuws.
Onder leiding van Harm Edens en aan de zijde van Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek nemen ze de actualiteit door. Uiteraard krijgen beide teams ook weer een foto te zien, die ze aan het eind van de aflevering van humoristisch commentaar voorzien.
Deze aflevering vanDit Was het Nieuws is op donderdag 27 februari 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren