TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is alweer de laatste DNA Onbekend van deze reeks, gepresenteerd door Marlijn Weerdenburg.
In deze aflevering vertellen de zussen Petra en Jeanet hun verhaal. Zij hadden 22 jaar lang geen contact met elkaar, totdat Petra haar zus belde nadat hun vader was overleden. Hij zou vlak voor zijn sterven bekend hebben dat hij niet haar biologische vader is. Dat brengt zus Jeanet aan het twijfelen of hij wel haar echte vader is.
De moeder van de inmiddels 62-jarige At was ongehuwd toen ze zwanger was. Ze stond hem daarom af. Onlangs ontmoette hij zijn biologische familie. Een DNA-test moet uitsluitsel geven of hij nu halfzussen heeft.
DNA Onbekend heeft naast de tv-uitzendingen ook een podcastserie. Hierin vertellen de makers hoe zij te werk gaan.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside