TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij DNA Singers heb je als deelnemer twee simpele taken: zing een liedje en houd geheim van wie je familie bent. Toch lukt dit niet altijd. In eerdere seizoenen gingen zangeres Lenny Kuhr en acteur Vincent Visser in de fout.
Kuhr onthulde op X, het voormalige Twitter, dat ze te zien ging zijn in de aankomende aflevering. Omdat die een week eerder al op streamingdienst Videoland te zien was, dacht ze dat ze haar deelname wel bekend kon maken.
Visser ging al tijdens de opnames in de fout. Hij stond op het podium en het panel moest raden wie zijn bekende familielid was. In het gesprek met presentator Art Rooijakkers vertelde hij wie het nummer had uitgezocht. “Ria”, floepte hij eruit. Daarmee verklapte hij de geheime zangeres: zijn oudtante Ria Valk.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij