TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij DNA Singers heb je als deelnemer twee simpele taken: zing een liedje en houd geheim van wie je familie bent. Toch lukt dit niet altijd. In eerdere seizoenen gingen zangeres Lenny Kuhr en acteur Vincent Visser in de fout.
Kuhr onthulde op X, het voormalige Twitter, dat ze te zien ging zijn in de aankomende aflevering. Omdat die een week eerder al op streamingdienst Videoland te zien was, dacht ze dat ze haar deelname wel bekend kon maken.
Visser ging al tijdens de opnames in de fout. Hij stond op het podium en het panel moest raden wie zijn bekende familielid was. In het gesprek met presentator Art Rooijakkers vertelde hij wie het nummer had uitgezocht. “Ria”, floepte hij eruit. Daarmee verklapte hij de geheime zangeres: zijn oudtante Ria Valk.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'