TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Pointer Sisters, de Jackson 5, OG3NE: het zijn slechts een paar voorbeelden van zingende familieleden. Maar klopt het dat muzikaliteit in het bloed zit? Panelleden Jaap Reesema en Jeroen van Koningsbrugge vermoeden na een paar afleveringen van DNA Singers van wel, maar er lijkt ook wetenschappelijk bewijs te zijn.
Vorige maand had Op1 Laura Wesseldijk in de studio, een wetenschapper die aan het UMC onderzoek doet naar dit onderwerp. "We weten dat genen een rol spelen bij muzikaliteit", vertelt ze. "Als iemand in een familie muzikaal is, dan is de kans dat andere familieleden dat ook zijn groter." Maar volgens haar is dit niet de enige factor, ook de thuissituatie speelt mee. "Als er instrumenten in huis aanwezig, kan iedereen daarop spelen.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie