TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Pointer Sisters, de Jackson 5, OG3NE: het zijn slechts een paar voorbeelden van zingende familieleden. Maar klopt het dat muzikaliteit in het bloed zit? Panelleden Jaap Reesema en Jeroen van Koningsbrugge vermoeden na een paar afleveringen van DNA Singers van wel, maar er lijkt ook wetenschappelijk bewijs te zijn.
Vorige maand had Op1 Laura Wesseldijk in de studio, een wetenschapper die aan het UMC onderzoek doet naar dit onderwerp. "We weten dat genen een rol spelen bij muzikaliteit", vertelt ze. "Als iemand in een familie muzikaal is, dan is de kans dat andere familieleden dat ook zijn groter." Maar volgens haar is dit niet de enige factor, ook de thuissituatie speelt mee. "Als er instrumenten in huis aanwezig, kan iedereen daarop spelen.”
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster