TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gibraltar is het zuidelijkste puntje van Spanje en al sinds de vroege achttiende eeuw eigendom van het Verenigd Koninkrijk. Door zijn ligging is Gibraltar populair bij toeristen, maar ook bij smokkelaars en drugshandelaren.
De nieuwe documentaireserie Cops on the Rock kijkt mee met de agenten en douaniers die de wet handhaven op deze unieke plek. Op het land hebben ze de handen vol aan dronken toeristen en dealers, terwijl ze op het water met speedboten op smokkelbendes jagen en migranten uit het water redden.
In deze eerste aflevering vissen douanebeambten balen vol hasj uit zee, die ze vervolgens verbranden. Verder spoelen er jerrycans aan op het strand en stoppen verkeersagenten een bestuurder die rondrijdt met een auto die is volgeladen met brandstof.
Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'