TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gezelschap is op weg naar Calgary. Voordat de reisgenoten van Down the Road daar aankomen, heeft presentator Dieter Coppens een verrassing. Ze gaan eten in een klassiek wegrestaurant. Calgary ligt aan de voet van de Rocky Mountains en is dé rodeostad van Canada. Dat betekent dat de zes deelnemers gaan linedancen, paardrijden en lassowerpen.
Begeleidster Saar Pelgrims zegt in magazine Humo dat het programma niet geforceerd op het sentiment wil spelen. “Soms is het grappig, soms pakkend, maar er wordt nooit met man en macht aan je traanklieren getrokken. Dat zou averechts werken. Eén van de leukste elementen in het programma is net de hemelse spontaniteit van de kandidaten. De opmerkingen die ze te pas en te onpas maken: beter wordt het toch niet?”
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los