TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gezelschap is op weg naar Calgary. Voordat de reisgenoten van Down the Road daar aankomen, heeft presentator Dieter Coppens een verrassing. Ze gaan eten in een klassiek wegrestaurant. Calgary ligt aan de voet van de Rocky Mountains en is dé rodeostad van Canada. Dat betekent dat de zes deelnemers gaan linedancen, paardrijden en lassowerpen.
Begeleidster Saar Pelgrims zegt in magazine Humo dat het programma niet geforceerd op het sentiment wil spelen. “Soms is het grappig, soms pakkend, maar er wordt nooit met man en macht aan je traanklieren getrokken. Dat zou averechts werken. Eén van de leukste elementen in het programma is net de hemelse spontaniteit van de kandidaten. De opmerkingen die ze te pas en te onpas maken: beter wordt het toch niet?”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur