TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gezelschap is op weg naar Calgary. Voordat de reisgenoten van Down the Road daar aankomen, heeft presentator Dieter Coppens een verrassing. Ze gaan eten in een klassiek wegrestaurant. Calgary ligt aan de voet van de Rocky Mountains en is dé rodeostad van Canada. Dat betekent dat de zes deelnemers gaan linedancen, paardrijden en lassowerpen.
Begeleidster Saar Pelgrims zegt in magazine Humo dat het programma niet geforceerd op het sentiment wil spelen. “Soms is het grappig, soms pakkend, maar er wordt nooit met man en macht aan je traanklieren getrokken. Dat zou averechts werken. Eén van de leukste elementen in het programma is net de hemelse spontaniteit van de kandidaten. De opmerkingen die ze te pas en te onpas maken: beter wordt het toch niet?”
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)