TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een kort uitstapje bij Viaplay is Dragons' Den terug bij de publieke omroep. Het concept van het programma, jonge ondernemers pitchen hun idee aan vijf succesvolle ondernemers (de dragons), is onveranderd teruggekeerd. Wat dan wel anders is? Het panel van dragons.
Alleen Pieter Schoen is nog onderdeel van het groepje dat de laatste keer bij de publieke omroep te zien was. Hij wordt vergezeld door Bas Witvoet, Manon van Essen, Elske Doets en Olaf Kok. Die eerste twee waren afgelopen jaar al wel te zien bij Viaplay, voor Doets en Kok is het hun debuut in het programma. Doets is 'zakenvrouw van het jaar 2017' en directeur van Doets Reizen, Kok is medeoprichter van de betalingssoftware Pay.nl en heeft een geschat vermogen van zo'n 40 miljoen euro.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'