TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Abseilen? Dat durft Alonso niet. Opruimen? Daar houdt hij niet van. In de lessen zit hij gapend in zijn stoel en bij opdrachten sukkelt hij steevast achteraan mee. Roken is zijn enige prioriteit. Een oppervlakkige Dream School-kijker zou denken dat het hem allemaal geen bal kan schelen. Maar zoals bij alle leerlingen van dit programma zit er veel meer achter deze jongen.
Een gastles van Lotte van Eijk maakt dat in zijn geval pijnlijk duidelijk. Het onderwerp dat de influencer daarin behandelt is zelfliefde, en daarmee raakt ze bij Alonso een gevoelige snaar.
Na deze heftige les is het tijd voor actie in de school. Worthy de Jong en Dimeo van der Horst wonnen vorig jaar olympisch goud in het 3x3-basketbal en verzorgen een samenwerkingstraining.
Deze aflevering van Dream School is op dinsdag 1 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Janine Abbring presenteert het laatste seizoen van Zomergasten
21:35MAFS-kijkers nog niet overtuigd van eerste match van het seizoen
18:42Nieuw seizoen Hunted VIPS later van start
18:17AVROTROS-programma Strijders krijgt een nieuw seizoen
15:45Jan Slagter reageert op komst Marlijn Weerdenburg bij We Zijn er Bijna!