TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Abseilen? Dat durft Alonso niet. Opruimen? Daar houdt hij niet van. In de lessen zit hij gapend in zijn stoel en bij opdrachten sukkelt hij steevast achteraan mee. Roken is zijn enige prioriteit. Een oppervlakkige Dream School-kijker zou denken dat het hem allemaal geen bal kan schelen. Maar zoals bij alle leerlingen van dit programma zit er veel meer achter deze jongen.
Een gastles van Lotte van Eijk maakt dat in zijn geval pijnlijk duidelijk. Het onderwerp dat de influencer daarin behandelt is zelfliefde, en daarmee raakt ze bij Alonso een gevoelige snaar.
Na deze heftige les is het tijd voor actie in de school. Worthy de Jong en Dimeo van der Horst wonnen vorig jaar olympisch goud in het 3x3-basketbal en verzorgen een samenwerkingstraining.
Deze aflevering van Dream School is op dinsdag 1 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?