TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Abseilen? Dat durft Alonso niet. Opruimen? Daar houdt hij niet van. In de lessen zit hij gapend in zijn stoel en bij opdrachten sukkelt hij steevast achteraan mee. Roken is zijn enige prioriteit. Een oppervlakkige Dream School-kijker zou denken dat het hem allemaal geen bal kan schelen. Maar zoals bij alle leerlingen van dit programma zit er veel meer achter deze jongen.
Een gastles van Lotte van Eijk maakt dat in zijn geval pijnlijk duidelijk. Het onderwerp dat de influencer daarin behandelt is zelfliefde, en daarmee raakt ze bij Alonso een gevoelige snaar.
Na deze heftige les is het tijd voor actie in de school. Worthy de Jong en Dimeo van der Horst wonnen vorig jaar olympisch goud in het 3x3-basketbal en verzorgen een samenwerkingstraining.
Deze aflevering van Dream School is op dinsdag 1 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'