TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Juan en Christine zijn niet alleen op zoek naar een huis op Curaçao omdat ze het zo’n mooi eiland vinden. Een aantal familieleden van Juan woont nog in zijn geboorteland Venezuela en omringende landen, en hij wil graag dichter bij hen wonen. Zo kan hij aan zijn kinderen laten zien waar hun vader vandaan komt. Willemstad en omgeving lijkt hen de beste optie, vertellen Christine en Juan aan Dionne Stax in de laatste aflevering van Droomhuis Gezocht.
Ze kunnen vanuit de hoofdstad lekker duiken en genieten van het mooie weer; daarnaast hebben ze plannen om zich in te zetten voor de lokale gemeenschap. Carrie ten Napel gaat intussen op pad op het eiland. Ze bezoekt een dierenarts die exotische dieren behandelt en gaat op een sup-plank door de mangrove.
Deze herhaling van Droomhuis Gezocht is op vrijdag 7 juni om 21:29 uur te zien op NPO 1. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk