TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Le Marche ligt aan de oostkant van Italië, vlak onder Rimini aan de Adriatische kust. De Italianen houden hier graag vakantie om het authentieke karakter, de prachtige strandjes die alleen per boot te bereiken zijn en berggebieden waar ‘s winters wordt geskied.
In 2011 bezochten Rick en Ingrid de streek voor het eerst en ze werden op slag verliefd; overweldigd door het natuurschoon. Hoe fantastisch zou het zijn om hier een huis te hebben? Omdat hun drie kinderen nog klein waren, besloten ze de stap niet te wagen. Toch bleef Le Marche altijd in hun gedachten.
Nu de kinderen groot zijn, is voor Ingrid en Rick de tijd rijp om hun droom alsnog waar te maken. In Droomhuis Gezocht laat Carrie ten Napel hen huizen zien die aan hun wensen voldoen.
Deze herhaling van Droomhuis Gezocht zie je op vrijdag 31 mei vanaf 21:30 uur bij MAX op NPO1. (HH)
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer