TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans is één van de bijna twee miljoen laaggeletterden in Nederland. Samen met collega Marcel doet hij zijn ronde voor de Schiedamse parken- en plantsoenendienst. Loes Luca helpt hen in deze aflevering van Duidelijke Taal een handje, en dat terwijl ze naar eigen zeggen een hekel heeft aan tuinieren.
Al wiedend hoort Luca dat Hans als kind een beetje aan zijn lot werd overgelaten, vermoedelijk kon zijn moeder ook niet lezen. Zijn vader dronk liever. Hans vertelt welke hindernissen hij in zijn werk tegenkwam omdat hij niet kon lezen. Kon: inmiddels heeft hij een cursus gevolgd. Achteraf gezien had hij dat liever veel eerder gedaan.
Naast Hans ontmoet Luca ook marinier Rivas en verhalenverteller Archell, die een voorstelling over laaggeletterdheid maakte.
Vanaf deze datum is de nieuwe talentenjacht Sing With Me te zien
20:59Lars en Eva in actie als team: Check de eerste beelden van Flikken Maastricht
20:42Netflix eert Matthew Perry met toepasselijk getitelde documentaireserie
14:54Het Jachtseizoen voortaan ook op RTL 4
14:08Videoland en HBO MAX samen in een abonnement