TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans is één van de bijna twee miljoen laaggeletterden in Nederland. Samen met collega Marcel doet hij zijn ronde voor de Schiedamse parken- en plantsoenendienst. Loes Luca helpt hen in deze aflevering van Duidelijke Taal een handje, en dat terwijl ze naar eigen zeggen een hekel heeft aan tuinieren.
Al wiedend hoort Luca dat Hans als kind een beetje aan zijn lot werd overgelaten, vermoedelijk kon zijn moeder ook niet lezen. Zijn vader dronk liever. Hans vertelt welke hindernissen hij in zijn werk tegenkwam omdat hij niet kon lezen. Kon: inmiddels heeft hij een cursus gevolgd. Achteraf gezien had hij dat liever veel eerder gedaan.
Naast Hans ontmoet Luca ook marinier Rivas en verhalenverteller Archell, die een voorstelling over laaggeletterdheid maakte.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij