TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans is één van de bijna twee miljoen laaggeletterden in Nederland. Samen met collega Marcel doet hij zijn ronde voor de Schiedamse parken- en plantsoenendienst. Loes Luca helpt hen in deze aflevering van Duidelijke Taal een handje, en dat terwijl ze naar eigen zeggen een hekel heeft aan tuinieren.
Al wiedend hoort Luca dat Hans als kind een beetje aan zijn lot werd overgelaten, vermoedelijk kon zijn moeder ook niet lezen. Zijn vader dronk liever. Hans vertelt welke hindernissen hij in zijn werk tegenkwam omdat hij niet kon lezen. Kon: inmiddels heeft hij een cursus gevolgd. Achteraf gezien had hij dat liever veel eerder gedaan.
Naast Hans ontmoet Luca ook marinier Rivas en verhalenverteller Archell, die een voorstelling over laaggeletterdheid maakte.
Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde
11:31Deze BN'ers staan centraal in de winterspecial van Casa di Beau 2026
10:29Moeder van Winter Vol Liefde-Andre blijkt Songfestivalzangeres
10:16Dit zijn de deelnemers van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026