TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans is één van de bijna twee miljoen laaggeletterden in Nederland. Samen met collega Marcel doet hij zijn ronde voor de Schiedamse parken- en plantsoenendienst. Loes Luca helpt hen in deze aflevering van Duidelijke Taal een handje, en dat terwijl ze naar eigen zeggen een hekel heeft aan tuinieren.
Al wiedend hoort Luca dat Hans als kind een beetje aan zijn lot werd overgelaten, vermoedelijk kon zijn moeder ook niet lezen. Zijn vader dronk liever. Hans vertelt welke hindernissen hij in zijn werk tegenkwam omdat hij niet kon lezen. Kon: inmiddels heeft hij een cursus gevolgd. Achteraf gezien had hij dat liever veel eerder gedaan.
Naast Hans ontmoet Luca ook marinier Rivas en verhalenverteller Archell, die een voorstelling over laaggeletterdheid maakte.
Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:15Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'