TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans is één van de bijna twee miljoen laaggeletterden in Nederland. Samen met collega Marcel doet hij zijn ronde voor de Schiedamse parken- en plantsoenendienst. Loes Luca helpt hen in deze aflevering van Duidelijke Taal een handje, en dat terwijl ze naar eigen zeggen een hekel heeft aan tuinieren.
Al wiedend hoort Luca dat Hans als kind een beetje aan zijn lot werd overgelaten, vermoedelijk kon zijn moeder ook niet lezen. Zijn vader dronk liever. Hans vertelt welke hindernissen hij in zijn werk tegenkwam omdat hij niet kon lezen. Kon: inmiddels heeft hij een cursus gevolgd. Achteraf gezien had hij dat liever veel eerder gedaan.
Naast Hans ontmoet Luca ook marinier Rivas en verhalenverteller Archell, die een voorstelling over laaggeletterdheid maakte.
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)