TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een wandeltocht van meer dan 500 kilometer staat Arnout Hauben te wachten in Dwars door België. De Vlaming volgt de route van de GRT129, het langste wandelpad van België. Hij start in Brugge, en doorkruist in 23 dagen onder meer de Ardennen en het heuvelachtige Henegouwen, om uit te komen in Aarlen, een van de oudste steden van het land.
Een van de eerste bezienswaardigheden zijn de bossen van Beernem. Hauben stopt bij het graf van de grootoom van koningin Mathilde, die honderd jaar geleden levenloos werd gevonden. Het verhaal gaat dat hij in de bossen in zijn rug is geschoten en er vervolgens levend is begraven. Door wie hij is vermoord, is nog altijd een mysterie. Hauben vraagt aan inwoners of zij misschien meer weten over dit duistere geheim. (HH)
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan