TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arnout Hauben bezoekt in Dwars door België een van de bijzonderste dierentuinen van Europa. De Vlaming wandelt naar het Waalse dorp Cambron-Casteau, waar dierenpark Pairi Daiza gebouwd is op de ruïnes van de Abdij van Cambron. De zeventiende-eeuwse toren die nu het vogelverblijf is, behoorde vroeger tot het klooster. In de crypte van de monniken leven nu de vleermuizen.
In deze tweede aflevering ontdekt Hauben dat abdij ook een duister verleden heeft. Verder spreekt hij in Marcinelle de laatste getuigen van de grootste mijnramp uit de Belgische geschiedenis. In een kolenmijn brak in 1956 een felle brand uit, 262 mijnwerkers overleefden het drama niet. Een dochter van een van de slachtoffers vertelt Hauben hoe zij die noodlottige dag beleefde.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'