TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
900 kilometer wandelen, weinig mensen beginnen eraan. De Vlaamse documentairemaker Arnout Hauben is een uitzondering. In Dwars door de Lage Landen loopt hij met zijn vrienden Ruben Callens (geluid/drone) en Philippe Niclaes (camera) van de Belgische kustplaats Oostende naar Pieterburen in Groningen.
De drie zijn wel gewend aan lange wandelingen. Eerdere programma’s Rond de Noordzee en Dwars door de Middellandse Zee hebben hetzelfde concept. Ze gaan op zoek naar mensen met bijzondere verhalen en overnachten in tentjes en bed and breakfasts. "Mensen willen je helpen en geven je koffie en vlaai. Ze stellen zich open en dat contact is mooi en kwetsbaar", zegt Arnout. "En een avontuur hoeft niet per se plaats te vinden aan de andere kant van de wereld."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom