TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
900 kilometer wandelen, weinig mensen beginnen eraan. De Vlaamse documentairemaker Arnout Hauben is een uitzondering. In Dwars door de Lage Landen loopt hij met zijn vrienden Ruben Callens (geluid/drone) en Philippe Niclaes (camera) van de Belgische kustplaats Oostende naar Pieterburen in Groningen.
De drie zijn wel gewend aan lange wandelingen. Eerdere programma’s Rond de Noordzee en Dwars door de Middellandse Zee hebben hetzelfde concept. Ze gaan op zoek naar mensen met bijzondere verhalen en overnachten in tentjes en bed and breakfasts. "Mensen willen je helpen en geven je koffie en vlaai. Ze stellen zich open en dat contact is mooi en kwetsbaar", zegt Arnout. "En een avontuur hoeft niet per se plaats te vinden aan de andere kant van de wereld."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside