TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
900 kilometer wandelen, weinig mensen beginnen eraan. De Vlaamse documentairemaker Arnout Hauben is een uitzondering. In Dwars door de Lage Landen loopt hij met zijn vrienden Ruben Callens (geluid/drone) en Philippe Niclaes (camera) van de Belgische kustplaats Oostende naar Pieterburen in Groningen.
De drie zijn wel gewend aan lange wandelingen. Eerdere programma’s Rond de Noordzee en Dwars door de Middellandse Zee hebben hetzelfde concept. Ze gaan op zoek naar mensen met bijzondere verhalen en overnachten in tentjes en bed and breakfasts. "Mensen willen je helpen en geven je koffie en vlaai. Ze stellen zich open en dat contact is mooi en kwetsbaar", zegt Arnout. "En een avontuur hoeft niet per se plaats te vinden aan de andere kant van de wereld."
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij