TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arnout Hauben en zijn reisgenoten, cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens, lopen in deze reeks van Dwars door de Lage Landen van Lauwersoog in Groningen naar de De Panne in Vlaanderen. Tijdens de vierde etappe passeren zij Muiden, waar de stoomboot van Sinterklaas in de sluis ligt. Arnout aarzelt geen moment en springt aan boord van dit varend stukje jeugdsentiment.
Lees ook: Dwars Door de Lage Landen levert tranen op in Flevoland
In het vestingstadje bewondert hij ook het Muiderslot. Graaf Floris V liet dit kasteel rond 1285 bouwen op een strategische plek: daar waar de Zuiderzee en de Vecht samenkomen. Alle voorbijvarende schepen moesten tol betalen. De volgende bestemming is Woerden, dat bekendstaat om zijn kaas. Geluidsman Ruben had de stad liever overgeslagen, want hij heeft een kaasallergie.
Dwars door de Lage Landen is iedere zondag rond 20:17 uur te zien bij VPRO op NPO2.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los