TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Natasja Froger waarschuwde er bij de start van het programma al voor: wanneer verschillende mensen met ieder een eigen mening samen een badkamer moeten uitzoeken kan het weleens gaan botsen. Daarin kreeg ze gelijk, zo bleek uit een eerdere aflevering van Een Eigen Huis.
Toen bouwmanager Katja de groep bijeenriep om gezamenlijk tot de ideale badkamer te komen, liepen de gemoederen hoog op. Kandidaat Kaylee verloor snel haar beheersing. “De manier waarop hier gesproken wordt, accepteer ik niet. We worden als honden behandeld.”
Daar ging een gepikeerde Katja dan weer op in: “Ik krijg alles over mij heen. Niemand weet wat er speelt.” Vervolgens deelde ook deelnemer Kelly een sneer uit aan de bouwmanager. Uiteindelijk legde de groep het wel bij.
Een Eigen Huis is iedere werkdag om 20:25 uur te zien op Net5.
Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!
14:04Kastelen, kippen en geheimen: Jelies & Gnodde zijn terug: 'Als de camera uitgaat of aanstaat dat verschil zien ze niet'
13:37Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4