TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elena Lindemans werkte ruim twee jaar aan haar documentaireserie Een Goede Dood en in die periode zag ze zes mensen van dichtbij doodgaan. Bij alle geportretteerden was er sprake van geestelijk lijden en allemaal kozen ze voor een waardige dood via euthanasie. Meestal kon die wens ook worden ingewilligd, zoals bij de 58-jarige Yvonne.
In deze laatste aflevering besluit haar psychiater euthanasie te verlenen omdat de kans groot is dat Yvonne anders een poging tot zelfdoding doet. Marij, lijdend aan dementie, is bang om in een verpleeghuis te eindigen en wil euthanasie zodra ze haar huis uit moet. Nu dat moment zich aankondigt, is haar dementie echter in zo'n vergevorderd stadium dat ze wilsonbekwaam is. Tot haar afgrijzen gaat Marij toch naar een verpleeghuis.
Deze slotaflevering van Een Goede Dood is op maandag 27 mei vanaf 22:31 uur te zien op NPO2.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
