TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe jaar begint goed met een vers seizoen van Een Huis Vol.
Iets minder vol is het straks bij de familie Cudogham. Oudste zoon Jazz, die in oktober zijn 21e verjaardag vierde, is van plan om het nest te verlaten. In deze reeks begint hij met zijn voorbereidingen.
Ook de familie Blom is weer te zien. Zij waren in de laatste afleveringen van het vorige seizoen druk met hun aanstaande reis naar Albanië. Het gezin heeft een speciale band met het land, waar ze enkele jaren woonden en waar hun dochter Miriam op zesjarige leeftijd onverwacht overleed.
In Albanië willen ze bekenden ontmoeten én herinneringen aan Miriam ophalen. Het samengestelde gezin Wildeman kijkt uit naar de eerste vakantie met elkaar. Na lang sparen gaan ze met z’n allen naar de Veluwe.
Een Huis Vol is vanaf deze 1 januari weer iedere werkdag vanaf 19:00 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij