TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De stage van Nicolaas Veul in de jeugd- en gezinszorg zit er bijna op in de slotaflevering. Toch neemt deze 100 dagen-reeks voor Veul nog een wending. Hij wordt zelf vader en dat doet iets met hem. Want juist door de problemen van de jongens onder zijn hoede, weet hij hoe belangrijk het is dat zijn eigen zoon een veilig thuis krijgt.
Voor de kinderen in de instelling zelf gaat het leven intussen gewoon door. De meeste zullen voorlopig in het jeugdzorgcentrum blijven, hoewel een van hen op koers ligt om weer naar huis te gaan. Veul blikt terug op een intense periode. "Het is een serie met een emotionele onderlaag geworden, over een onderwerp dat lang op ons lijstje heeft gestaan. Het is heel bijzonder geweest om met en bij deze kinderen te zijn geweest."
Een Valse Start - 100 Dagen in de Jeugd- En Gezinszorg is op dinsdag 4 februari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven