TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden vierde dinsdag in haar talkshow M het twintigjarig bestaan van het homohuwelijk in Nederland. Gert en Dolf, het eerste homostel dat in Nederland trouwde, zat aan tafel.
Het stel werd in de studio verrast door een optreden van Paul de Leeuw, die zijn klassieker Ik heb je lief ten gehore bracht. Dat zorgde voor de nodige emoties.
Speciaal voor Gert en Dolf staat @pauldeleeuw1962 op de bühne met het prachtige nummer: Ik heb je lief! ❤️ #ditisM pic.twitter.com/9jsnXy7lZZ — Margriet van der Linden (@dit_is_M) February 9, 2021
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit