TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden vierde dinsdag in haar talkshow M het twintigjarig bestaan van het homohuwelijk in Nederland. Gert en Dolf, het eerste homostel dat in Nederland trouwde, zat aan tafel.
Het stel werd in de studio verrast door een optreden van Paul de Leeuw, die zijn klassieker Ik heb je lief ten gehore bracht. Dat zorgde voor de nodige emoties.
Speciaal voor Gert en Dolf staat @pauldeleeuw1962 op de bühne met het prachtige nummer: Ik heb je lief! ❤️ #ditisM pic.twitter.com/9jsnXy7lZZ — Margriet van der Linden (@dit_is_M) February 9, 2021
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken