TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Erik Scherder en het Nut van Optimisme onderzoekt de hoogleraar neuropsychologie of de deelnemers baat hebben gehad bij de optimismetrainingen. Staan zij nu positiever in het leven? De titel van deze aflevering, ‘Een nieuwe realiteit’, licht al een tipje van de sluier op.
Helemaal verrassend is dat ook weer niet. Erik Scherder stelt al jaren dat een positieve levenshouding aangeleerd kan worden. “Optimisme kun je trainen, bijvoorbeeld door iedere dag een lijstje te maken van wat je goed gedaan hebt”, zei hij eerder in Plus Magazine. “Zo overwin je de neiging van je brein om op het negatieve te focussen.”
Verder ontmoet Scherder een 103-jarige vrouw die nog altijd vrolijk in het leven staat en onderzoekt hij de helende werking van humor.
De slotaflevering van Erik Scherder en het Nut van Optimisme is op zaterdag 27 juli vanaf 20:50 uur te zien bij EO op NPO2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader