TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Mijn oudste dochter is in blijde verwachting", vertelt de 69-jarige Ernst trots aan Renze. Waarop dochter Coosje ietwat geschrokken inhaakt: "Oh, mag je dat vertellen? Ik denk niet dat ze dat leuk vindt." Ze vergeeft het pa al snel en lacht: "Hij is zo vrolijk, hij flapt alles eruit. Je kunt hem niks meer vertellen, geen geheimen."
Ernst lijdt sinds 2019 aan Parkinson. Dat had ernstige gevolgen, ook voor zijn stem en spraak. Hij stopte met optreden en onderging in juni een operatie aan zijn hersenen. Het gaat nu 'zo ontzettend goed' met hem, dat de operazanger 'heel voorzichtig' werkt aan een comeback. "Daarom wil ik ook in deze talkshow gaan zitten, om mensen hoop en steun te geven. Niet bang zijn voor die operatie."
Samen met Coosje bracht Ernst vervolgens Laat me van van Ramses Shaffy ten gehore:
Je kunt het volledige interview met Ernst Daniël Smid in Renze hier terugkijken.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt