TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het waren grote woorden van Frits Spits: de muziekkenner en NPO Radio 1-dj beloofde zijn microfoon op te eten als Joost Klein het Songfestival niet wint. We hopen dat hij genoeg peper en zout in huis heeft, want winnen gaat de Leeuwarder niet. Vanwege een incident achter de schermen is hij gediskwalificeerd.
De vraag is daarom ook: wie maakt er nu wel kans op de winst? De kanshebbers lijken op voorhand uit Frankrijk, Israël, Italië, Ierland, Zwitserland en Kroatië te komen. Gastland en organisator Zweden hoort niet tot het favorietenrijtje, maar weet bij voorbaat al dat het een historische editie wordt.
Lees ook: Schema finale Eurovisie Songfestival 2024
Het is dit jaar vijftig jaar geleden dat ABBA het Songfestival won met het nummer ‘Waterloo’. Het was de doorbraak van de groep, die daarna een enorme reeks hits produceerde. Daar staan de trotse organisatoren vast bij stil.
De finale van het Eurovisie Songfestival 2024 is op zaterdag 11 mei vanaf 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vanavond op TV: The ex-wife, The masked singer, Horton Hears a Who!
22:33Deze act wint Holland's Got Talent 2025
22:05Kijkers van finale Holland's Got Talent niet blij met bepaalde keuzes
20:10Definitief een nieuw seizoen van Ranking the Stars
15:01It's a wrap: opnames van seizoen 20 Flikken Maastricht zijn afgerond