TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol viert de liefde voor literatuur in een nieuwe reeks van Eus’ Boekenclub. Vijf avonden achter elkaar ontvangt hij in het Burgerweeshuis in Deventer verschillende gasten die net zo van boeken houden als hij. De leesclub in deze eerste aflevering bestaat uit musicalster William Spaaij, actrice/schrijfster Manoushka Zeegelaar Breeveld, dichter Alexis de Roode en de Rijswijkse burgemeester Huri Sahin.
Met hen bespreekt Eus werk van Dimitri Verhulst, bekend van de romans De Helaasheid Der Dingen en Problemski Hotel, die beide zijn verfilmd. Grote commotie ontstond in 2020 na de publicatie van Onze Verslaggever in de Leegte, waarin Verhulst beschrijft hoe hij zichzelf verdoofde met drank en drugs nadat hij werd beschuldigd van verkrachting.
Eus' Boekenclub is op maandag 3 juni om 19:53 uur te zien op NPO 2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'