TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol viert de liefde voor literatuur in een nieuwe reeks van Eus’ Boekenclub. Vijf avonden achter elkaar ontvangt hij in het Burgerweeshuis in Deventer verschillende gasten die net zo van boeken houden als hij. De leesclub in deze eerste aflevering bestaat uit musicalster William Spaaij, actrice/schrijfster Manoushka Zeegelaar Breeveld, dichter Alexis de Roode en de Rijswijkse burgemeester Huri Sahin.
Met hen bespreekt Eus werk van Dimitri Verhulst, bekend van de romans De Helaasheid Der Dingen en Problemski Hotel, die beide zijn verfilmd. Grote commotie ontstond in 2020 na de publicatie van Onze Verslaggever in de Leegte, waarin Verhulst beschrijft hoe hij zichzelf verdoofde met drank en drugs nadat hij werd beschuldigd van verkrachting.
Eus' Boekenclub is op maandag 3 juni om 19:53 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen
15:00Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!