TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva Jinek opent sinds dit najaar vier dagen in de week de avond met haar nieuwe talkshow. De interviewster verdiende haar strepen al bij de NOS, WNL, KRO-NCRV en stapte daarna over naar de commerciële omroep RTL 4. Na haar terugkeer naar de publieke omroep, nu bij Avrotros, heet haar talkshow gewoon Eva.
Natuurlijk legt ze haar gasten nog steeds het vuur aan de schenen in interviews, maar de stijl is wel losser dan haar voorgaande programma's. Dat is ook terug te zien in de opvallende avocadovormige tafel die Jinek zelf ontwierp.
Op Instagram schrijft ze dat het de beste tafel is die ze ooit had en dat ze zich net 'een avocadopit' voelt tijdens de opnames. De presentatrice zit niet áán, maar midden ín de tafel. Zo zit ze even dicht bij al haar gasten.
Eva is van maandag t/m donderdag om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.