TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste reacties op Claudes Songfestivalnummer zijn positief: fans en experts vinden ‘C’est la Vie’ aanstekelijk en denken dat de zanger een goede kans op een top 10-plek heeft. Maar hoe hoog hij precies gaat eindigen, hangt ook af van hoe het nummer live klinkt.
Eva Jinek heeft wat dat betreft de primeur: in deze speciale zaterdagse uitzending van haar talkshow ontvangt ze de jonge zanger, die ‘C’est la Vie’ live in de studio zal zingen. Uiteraard is er ook tijd voor een goed gesprek.
Claude heeft genoeg te vertellen, want ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al veel meegemaakt. Hij vluchtte op negenjarige leeftijd met zijn broers en zussen vanuit Congo-Kinshasa naar Nederland en verbleef met hen anderhalf jaar lang in een asielzoekerscentrum.
De Eva-aflevering met Claude is op zaterdag 15 maart 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’