TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste reacties op Claudes Songfestivalnummer zijn positief: fans en experts vinden ‘C’est la Vie’ aanstekelijk en denken dat de zanger een goede kans op een top 10-plek heeft. Maar hoe hoog hij precies gaat eindigen, hangt ook af van hoe het nummer live klinkt.
Eva Jinek heeft wat dat betreft de primeur: in deze speciale zaterdagse uitzending van haar talkshow ontvangt ze de jonge zanger, die ‘C’est la Vie’ live in de studio zal zingen. Uiteraard is er ook tijd voor een goed gesprek.
Claude heeft genoeg te vertellen, want ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al veel meegemaakt. Hij vluchtte op negenjarige leeftijd met zijn broers en zussen vanuit Congo-Kinshasa naar Nederland en verbleef met hen anderhalf jaar lang in een asielzoekerscentrum.
De Eva-aflevering met Claude is op zaterdag 15 maart 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding