TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet de 243 liedjes die hij voor K3 componeerde of zijn deelname aan de Vlaamse The Masked Singer, maar Even tot Hier is het leukste wat pianist Miguel Wiels tot nu toe heeft gedaan. Dat dankt hij voor een groot deel aan Paul de Leeuw.
In 2012 kwam Wiels’ lang gekoesterde wens om met hem samen te werken uit: hij werd bandleider in De Leeuws Vlaamse programma Manneke Paul. Het klikte zo goed dat hij de presentator ook muzikaal bijstond in Sint & De Leeuw en De Kwis.
Bij dat laatste programma ontmoette hij Niels van der Laan en Jeroen Woe, door wie hij zich nu met veel plezier belachelijk laat maken. Met ‘die zalige jongens’ ziet Wiels ook andere projecten voor zich, vertelt hij in het AD. Zo wil hij een kindermusical met hen schrijven. “Ze zijn daar geknipt voor.”
Even tot Hier is iedere zaterdag rond 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen