TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet de 243 liedjes die hij voor K3 componeerde of zijn deelname aan de Vlaamse The Masked Singer, maar Even tot Hier is het leukste wat pianist Miguel Wiels tot nu toe heeft gedaan. Dat dankt hij voor een groot deel aan Paul de Leeuw.
In 2012 kwam Wiels’ lang gekoesterde wens om met hem samen te werken uit: hij werd bandleider in De Leeuws Vlaamse programma Manneke Paul. Het klikte zo goed dat hij de presentator ook muzikaal bijstond in Sint & De Leeuw en De Kwis.
Bij dat laatste programma ontmoette hij Niels van der Laan en Jeroen Woe, door wie hij zich nu met veel plezier belachelijk laat maken. Met ‘die zalige jongens’ ziet Wiels ook andere projecten voor zich, vertelt hij in het AD. Zo wil hij een kindermusical met hen schrijven. “Ze zijn daar geknipt voor.”
Even tot Hier is iedere zaterdag rond 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’
12:40Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's