TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet de 243 liedjes die hij voor K3 componeerde of zijn deelname aan de Vlaamse The Masked Singer, maar Even tot Hier is het leukste wat pianist Miguel Wiels tot nu toe heeft gedaan. Dat dankt hij voor een groot deel aan Paul de Leeuw.
In 2012 kwam Wiels’ lang gekoesterde wens om met hem samen te werken uit: hij werd bandleider in De Leeuws Vlaamse programma Manneke Paul. Het klikte zo goed dat hij de presentator ook muzikaal bijstond in Sint & De Leeuw en De Kwis.
Bij dat laatste programma ontmoette hij Niels van der Laan en Jeroen Woe, door wie hij zich nu met veel plezier belachelijk laat maken. Met ‘die zalige jongens’ ziet Wiels ook andere projecten voor zich, vertelt hij in het AD. Zo wil hij een kindermusical met hen schrijven. “Ze zijn daar geknipt voor.”
Even tot Hier is iedere zaterdag rond 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is