TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de realityserie Ewout over de Grens volgt Ewout Genemans de Koninklijke Marechaussee op de voet om zo een goed beeld te geven van hun indrukwekkende werk.
Hij gaat te land, ter zee en in de lucht met ze mee, van Schiphol tot in het Caribisch gebied. Zo filmt hij drugscontroles op zee bij Bonaire en begeleidt hij met de politie op Curaçao gevangenen naar de rechtbank.
De presentator is verder aanwezig bij drugsvangsten op vliegveld Maastricht en op Schiphol krijgt hij te maken met bolletjesslikkers, criminelen en agressieve passagiers. Genemans filmde ook in de haven: daar zag hij de ‘inklimmers’ bij Hoek van Holland - illegalen die in vrachtwagens klimmen om naar Engeland te komen - en achtervolgde hij mensensmokkelaars in Europoort. (HH)
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint