TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reden? Heimwee.
Lees ook: Alles over Expeditie Robinson 2023
In de vorige aflevering van Expeditie Robinson was te zien hoe na een spannende eilandraad Maxim Froger de meeste stemmen ontving. Daar kon de zoon van René zich - in tegenstelling tot een aantal andere mensen - bij neerleggen. "Ik heb er vrede mee en ik ben klaar om naar huis te gaan", bracht hij dan ook uit. "Ik heb veel geleerd over mezelf. Veel goede dingen en ook wel slechte dingen, moet ik zeggen. Het heethoofdige kan wel af en toe wat minder."
Voor de overige expeditieleden breekt in deze aflevering van Expeditie Robinson alweer de 26e dag aan. Na het vertrek van Maxim lijkt daarmee ook de rust teruggekeerd op het eiland. Toch lijkt er vrij snel iemand in de voetsporen van de zanger te treden: een van hen heeft heimwee en denkt er, ondanks een eerdere belofte, over om te vertrekken. Raakt de expeditie opnieuw een kamplid kwijt?
Expeditie Robinson is iedere zondag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje