TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naomi hoopte bescherming te vinden bij de man op wie ze op haar zestiende verliefd werd. Daar was ze aan toe, omdat het thuis onveilig was. In deze laatste aflevering van Fatale Liefde vertelt Naomi dat ze die bescherming niet kreeg. Integendeel: haar nieuwe liefde was gewelddadig. Zelfs zo erg dat ze soms voor haar leven vreesde.
Vier jaar lang leefde Naomi in angst, tot het genoeg was: haar moeder hielp haar met het bedenken van een ontsnappingsplan. Aan Olcay Gulsen beschrijft Naomi hoe ze moest onderduiken. "Huiselijk geweld is een maatschappelijk probleem en omstanders hebben ook een verantwoordelijkheid", zei Gulsen onlangs in Op1, waar ze pleitte voor medemenselijkheid en op elkaar letten. "Ik denk dat er dan een fundamentele verandering kan plaatsvinden."
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum