TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naomi hoopte bescherming te vinden bij de man op wie ze op haar zestiende verliefd werd. Daar was ze aan toe, omdat het thuis onveilig was. In deze laatste aflevering van Fatale Liefde vertelt Naomi dat ze die bescherming niet kreeg. Integendeel: haar nieuwe liefde was gewelddadig. Zelfs zo erg dat ze soms voor haar leven vreesde.
Vier jaar lang leefde Naomi in angst, tot het genoeg was: haar moeder hielp haar met het bedenken van een ontsnappingsplan. Aan Olcay Gulsen beschrijft Naomi hoe ze moest onderduiken. "Huiselijk geweld is een maatschappelijk probleem en omstanders hebben ook een verantwoordelijkheid", zei Gulsen onlangs in Op1, waar ze pleitte voor medemenselijkheid en op elkaar letten. "Ik denk dat er dan een fundamentele verandering kan plaatsvinden."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip