TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anita Witzier en Edson da Graça presenteren elke aflevering van Festival van de Liefde vanuit een andere plaats in Nederland.
Voor deze eerste aflevering strijkt het liefdesfestival drie dagen neer in het Limburgse Voerendaal. Witzier en Da Graça ontmoeten er niet alleen mensen die op het festivalterrein rondlopen; ze gaan ook het dorp in om verhalen op te halen. Ze vragen onder meer jonge stellen en ‘oudgedienden in de liefde’ naar het geheim van een lang en gelukkig huwelijk. De presentatoren zijn trots als ze het over hun nieuwe programma hebben: “Liefde heeft ook een schaduwzijde. Ook dat zit in dit programma. Het hoort erbij en zegt ook iets over de liefde die er was”, zegt Witzier. “Het is oprecht, dat vind ik er zo mooi aan”, vult Da Graça aan.
Witzier vertelt dat ze dit programma graag wilde doen, maar dan wel met collega Da Graça. Met zijn motto 'Laten we lief zijn voor elkaar' lijkt hij geknipt voor dit liefdesfestival. Sinds 2019 is hij het gezicht van KRO-NCRV's Willem Wever en in het voorjaar presenteerde hij Uit het rood over jongeren met schulden. Witzier en Da Graça hadden al eerder samengewerkt. "Wij zijn totaal verschillend, maar hebben een vanzelfsprekende klik. Ik moet erg om hem lachen en hij om mij. Ik ben vrij nuchter, maar Edson is juist emotioneel. De manier waarop Edson omgaat met mensen vind ik bijzonder", zegt Witzier.
Festival van de Liefde is vanaf zondag 21 augustus wekelijks rond 20:25 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'