TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is geen duidelijk verband tussen de geloofwaardigheid van complottheorieën en hun houdbaarheid. Het idee dat de politieke macht op aarde in handen is van een buitenaards ras van reptielachtige wezens is misschien absurd en grotesk, maar ook bijzonder hardnekkig. Vooral in de VS zijn er veel mensen die geloven dat deze reptielen achter ontvoeringen zitten en een menselijke gedaante kunnen aannemen. Zo zouden onder meer beide presidenten Bush en koningin Elizabeth II eigenlijk reptielwezens zijn.
In Filemon en de complotten spreekt Filemon Wesseling enkele Nederlanders die deze theorie aanhangen. Tony gelooft dat hij door reptielen is ontvoerd en twintig jaar als slaaf werd gebruikt. Volgens zijn familie lag hij de volgende dag echter gewoon in zijn bed.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie