TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is geen duidelijk verband tussen de geloofwaardigheid van complottheorieën en hun houdbaarheid. Het idee dat de politieke macht op aarde in handen is van een buitenaards ras van reptielachtige wezens is misschien absurd en grotesk, maar ook bijzonder hardnekkig. Vooral in de VS zijn er veel mensen die geloven dat deze reptielen achter ontvoeringen zitten en een menselijke gedaante kunnen aannemen. Zo zouden onder meer beide presidenten Bush en koningin Elizabeth II eigenlijk reptielwezens zijn.
In Filemon en de complotten spreekt Filemon Wesseling enkele Nederlanders die deze theorie aanhangen. Tony gelooft dat hij door reptielen is ontvoerd en twintig jaar als slaaf werd gebruikt. Volgens zijn familie lag hij de volgende dag echter gewoon in zijn bed.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen