TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is geen duidelijk verband tussen de geloofwaardigheid van complottheorieën en hun houdbaarheid. Het idee dat de politieke macht op aarde in handen is van een buitenaards ras van reptielachtige wezens is misschien absurd en grotesk, maar ook bijzonder hardnekkig. Vooral in de VS zijn er veel mensen die geloven dat deze reptielen achter ontvoeringen zitten en een menselijke gedaante kunnen aannemen. Zo zouden onder meer beide presidenten Bush en koningin Elizabeth II eigenlijk reptielwezens zijn.
In Filemon en de complotten spreekt Filemon Wesseling enkele Nederlanders die deze theorie aanhangen. Tony gelooft dat hij door reptielen is ontvoerd en twintig jaar als slaaf werd gebruikt. Volgens zijn familie lag hij de volgende dag echter gewoon in zijn bed.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten