TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy is het nieuwe gezicht van Five Days I nside. Samen met Geraldine Kemper presenteert hij om beurten het programma dat deuren opent die voor anderen gesloten blijven.
Zoëy beleeft zijn vuurdoop in Tilburg, waar hij vijf dagen intern gaat in een revalidatiecentrum. Hij logeert op de afdeling Vroeg Intensieve Neurorevalidatie. Op deze plek werken mensen met niet aangeboren hersenletsel aan hun herstel. Het is intensieve therapie, met een tijdslimiet: mensen mogen maximaal veertien weken op deze gespecialiseerde afdeling verblijven.
Tijdens zijn dagen op de afdeling maakt Zoëy kennis met patiënten als Mike, Leandro, Barry, Linda en Hans. Ook ontmoet hij hun families en hoort hij hoe hun leven van de een op de andere dag onherroepelijk is veranderd.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur