TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy is het nieuwe gezicht van Five Days I nside. Samen met Geraldine Kemper presenteert hij om beurten het programma dat deuren opent die voor anderen gesloten blijven.
Zoëy beleeft zijn vuurdoop in Tilburg, waar hij vijf dagen intern gaat in een revalidatiecentrum. Hij logeert op de afdeling Vroeg Intensieve Neurorevalidatie. Op deze plek werken mensen met niet aangeboren hersenletsel aan hun herstel. Het is intensieve therapie, met een tijdslimiet: mensen mogen maximaal veertien weken op deze gespecialiseerde afdeling verblijven.
Tijdens zijn dagen op de afdeling maakt Zoëy kennis met patiënten als Mike, Leandro, Barry, Linda en Hans. Ook ontmoet hij hun families en hoort hij hoe hun leven van de een op de andere dag onherroepelijk is veranderd.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'
09:06Wil Johan Derksen naar RTL? 'Dit heb ik tegen John de Mol gezegd'
08:19De TV van gisteren: Wilfred Genee heeft nog geen kijkcijferhit te pakken met Mi Dushi