TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy is het nieuwe gezicht van Five Days I nside. Samen met Geraldine Kemper presenteert hij om beurten het programma dat deuren opent die voor anderen gesloten blijven.
Zoëy beleeft zijn vuurdoop in Tilburg, waar hij vijf dagen intern gaat in een revalidatiecentrum. Hij logeert op de afdeling Vroeg Intensieve Neurorevalidatie. Op deze plek werken mensen met niet aangeboren hersenletsel aan hun herstel. Het is intensieve therapie, met een tijdslimiet: mensen mogen maximaal veertien weken op deze gespecialiseerde afdeling verblijven.
Tijdens zijn dagen op de afdeling maakt Zoëy kennis met patiënten als Mike, Leandro, Barry, Linda en Hans. Ook ontmoet hij hun families en hoort hij hoe hun leven van de een op de andere dag onherroepelijk is veranderd.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’