TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy is het nieuwe gezicht van Five Days I nside. Samen met Geraldine Kemper presenteert hij om beurten het programma dat deuren opent die voor anderen gesloten blijven.
Zoëy beleeft zijn vuurdoop in Tilburg, waar hij vijf dagen intern gaat in een revalidatiecentrum. Hij logeert op de afdeling Vroeg Intensieve Neurorevalidatie. Op deze plek werken mensen met niet aangeboren hersenletsel aan hun herstel. Het is intensieve therapie, met een tijdslimiet: mensen mogen maximaal veertien weken op deze gespecialiseerde afdeling verblijven.
Tijdens zijn dagen op de afdeling maakt Zoëy kennis met patiënten als Mike, Leandro, Barry, Linda en Hans. Ook ontmoet hij hun families en hoort hij hoe hun leven van de een op de andere dag onherroepelijk is veranderd.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’