TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger was een reis naar Thailand niet compleet zonder een ritje op de rug van een olifant. Inmiddels weten de meeste mensen wel dat dit soort toeristische attracties verre van diervriendelijk zijn. De olifanten worden mishandeld, lijden aan rugklachten en ervaren veel stress. Toch buit de Thaise toeristensector de imposante wezens nog altijd uit.
Gelukkig zijn er ook mensen die wel het beste voor hebben met deze dieren. In een nieuwe aflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld bezoekt Floortje Dessing het bergdorp Ban Na Klang in het noorden van het land. Daar runnen de Noord-Ierse Kerri en haar man Sombat een kleinschalige opvang voor olifanten. Het echtpaar zorgt zo ook voor werkgelegenheid in het afgelegen dorpje vlak bij de grens met Myanmar.
De slotaflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld is op 6 december vanaf 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans