TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger was een reis naar Thailand niet compleet zonder een ritje op de rug van een olifant. Inmiddels weten de meeste mensen wel dat dit soort toeristische attracties verre van diervriendelijk zijn. De olifanten worden mishandeld, lijden aan rugklachten en ervaren veel stress. Toch buit de Thaise toeristensector de imposante wezens nog altijd uit.
Gelukkig zijn er ook mensen die wel het beste voor hebben met deze dieren. In een nieuwe aflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld bezoekt Floortje Dessing het bergdorp Ban Na Klang in het noorden van het land. Daar runnen de Noord-Ierse Kerri en haar man Sombat een kleinschalige opvang voor olifanten. Het echtpaar zorgt zo ook voor werkgelegenheid in het afgelegen dorpje vlak bij de grens met Myanmar.
De slotaflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld is op 6 december vanaf 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'