TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger was een reis naar Thailand niet compleet zonder een ritje op de rug van een olifant. Inmiddels weten de meeste mensen wel dat dit soort toeristische attracties verre van diervriendelijk zijn. De olifanten worden mishandeld, lijden aan rugklachten en ervaren veel stress. Toch buit de Thaise toeristensector de imposante wezens nog altijd uit.
Gelukkig zijn er ook mensen die wel het beste voor hebben met deze dieren. In een nieuwe aflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld bezoekt Floortje Dessing het bergdorp Ban Na Klang in het noorden van het land. Daar runnen de Noord-Ierse Kerri en haar man Sombat een kleinschalige opvang voor olifanten. Het echtpaar zorgt zo ook voor werkgelegenheid in het afgelegen dorpje vlak bij de grens met Myanmar.
De slotaflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld is op 6 december vanaf 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol