TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger was een reis naar Thailand niet compleet zonder een ritje op de rug van een olifant. Inmiddels weten de meeste mensen wel dat dit soort toeristische attracties verre van diervriendelijk zijn. De olifanten worden mishandeld, lijden aan rugklachten en ervaren veel stress. Toch buit de Thaise toeristensector de imposante wezens nog altijd uit.
Gelukkig zijn er ook mensen die wel het beste voor hebben met deze dieren. In een nieuwe aflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld bezoekt Floortje Dessing het bergdorp Ban Na Klang in het noorden van het land. Daar runnen de Noord-Ierse Kerri en haar man Sombat een kleinschalige opvang voor olifanten. Het echtpaar zorgt zo ook voor werkgelegenheid in het afgelegen dorpje vlak bij de grens met Myanmar.
De slotaflevering van Floortje naar het Einde van de Wereld is op 6 december vanaf 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur