TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaire An Inconventient Truth voorspelde dat Amersfoort ooit aan zee komt te liggen. Zover is het gelukkig nog niet. Voor de inwoners van Tuktoyaktuk zijn de ontwrichtende effecten van klimaatverandering echter al dagelijkse kost.
Deze Noord-Canadese plaats kampt met almaar stijgende temperaturen, met een rijzende zeespiegel en smeltend poolijs tot gevolg. In juni stond de snelweg naar dit dorp nog helemaal onder water. Hierdoor is de aanvoer van essentiële goederen steeds minder vanzelfsprekend.
In de Focus-special Het Verdwenen Dorp brengt aardwetenschapper Fleur van Crimpen de klimaatproblemen van Tuktoyaktuk in kaart. Ook Sandy Adam komt aan het woord. Hij moest zijn woning verplaatsen om te voorkomen dat die onder de zeespiegel verdween.
Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4
08:37De TV van gisteren: Bureau Groningen begint volgens kijkers veel te heftig
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, Wind River
15:41Dit programma vervangt De Augurkenkoning op RTL 4
14:11Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst