TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaire An Inconventient Truth voorspelde dat Amersfoort ooit aan zee komt te liggen. Zover is het gelukkig nog niet. Voor de inwoners van Tuktoyaktuk zijn de ontwrichtende effecten van klimaatverandering echter al dagelijkse kost.
Deze Noord-Canadese plaats kampt met almaar stijgende temperaturen, met een rijzende zeespiegel en smeltend poolijs tot gevolg. In juni stond de snelweg naar dit dorp nog helemaal onder water. Hierdoor is de aanvoer van essentiële goederen steeds minder vanzelfsprekend.
In de Focus-special Het Verdwenen Dorp brengt aardwetenschapper Fleur van Crimpen de klimaatproblemen van Tuktoyaktuk in kaart. Ook Sandy Adam komt aan het woord. Hij moest zijn woning verplaatsen om te voorkomen dat die onder de zeespiegel verdween.
Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club
22:20Johan Derksen staat stil bij overlijden Dolly Parton: 'Ze was een held voor mij' (video)