TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaire An Inconventient Truth voorspelde dat Amersfoort ooit aan zee komt te liggen. Zover is het gelukkig nog niet. Voor de inwoners van Tuktoyaktuk zijn de ontwrichtende effecten van klimaatverandering echter al dagelijkse kost.
Deze Noord-Canadese plaats kampt met almaar stijgende temperaturen, met een rijzende zeespiegel en smeltend poolijs tot gevolg. In juni stond de snelweg naar dit dorp nog helemaal onder water. Hierdoor is de aanvoer van essentiële goederen steeds minder vanzelfsprekend.
In de Focus-special Het Verdwenen Dorp brengt aardwetenschapper Fleur van Crimpen de klimaatproblemen van Tuktoyaktuk in kaart. Ook Sandy Adam komt aan het woord. Hij moest zijn woning verplaatsen om te voorkomen dat die onder de zeespiegel verdween.
Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'