TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaire An Inconventient Truth voorspelde dat Amersfoort ooit aan zee komt te liggen. Zover is het gelukkig nog niet. Voor de inwoners van Tuktoyaktuk zijn de ontwrichtende effecten van klimaatverandering echter al dagelijkse kost.
Deze Noord-Canadese plaats kampt met almaar stijgende temperaturen, met een rijzende zeespiegel en smeltend poolijs tot gevolg. In juni stond de snelweg naar dit dorp nog helemaal onder water. Hierdoor is de aanvoer van essentiële goederen steeds minder vanzelfsprekend.
In de Focus-special Het Verdwenen Dorp brengt aardwetenschapper Fleur van Crimpen de klimaatproblemen van Tuktoyaktuk in kaart. Ook Sandy Adam komt aan het woord. Hij moest zijn woning verplaatsen om te voorkomen dat die onder de zeespiegel verdween.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Marksman
22:43Paul Haenen over 50 jaar Bert & Ernie: 'Gaat over vriendschap en warmte' (video)
21:53Video: zo ging Nisha Tara (B&B Vol Liefde) undercover op bezoek bij Lieske
16:01De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis
15:15Zo maak je kans op de laatste tickets voor het Gouden Televizier-Ring Gala 2026