TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De documentaire An Inconventient Truth voorspelde dat Amersfoort ooit aan zee komt te liggen. Zover is het gelukkig nog niet. Voor de inwoners van Tuktoyaktuk zijn de ontwrichtende effecten van klimaatverandering echter al dagelijkse kost.
Deze Noord-Canadese plaats kampt met almaar stijgende temperaturen, met een rijzende zeespiegel en smeltend poolijs tot gevolg. In juni stond de snelweg naar dit dorp nog helemaal onder water. Hierdoor is de aanvoer van essentiële goederen steeds minder vanzelfsprekend.
In de Focus-special Het Verdwenen Dorp brengt aardwetenschapper Fleur van Crimpen de klimaatproblemen van Tuktoyaktuk in kaart. Ook Sandy Adam komt aan het woord. Hij moest zijn woning verplaatsen om te voorkomen dat die onder de zeespiegel verdween.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene