TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezonde hersenen zijn helaas niet vanzelfsprekend. Steeds meer mensen krijgen te maken met een hersenaandoening als dementie, parkinson, een hersenbloeding of hersenletsel na een ongeluk. Dat heeft veel impact op het leven van zowel de persoon zelf als dat van zijn naasten.
In dit programma komen persoonlijke verhalen voorbij van mensen met een hersenaandoening. Een van hen is Jeroen (53) die de diagnose parkinson kreeg. Hij loopt nu soms met een rollator en heeft geheugenproblemen.
Toen Jeroen moest stoppen met werken ging hij schilderen. “Dan ben ik even niet ziek. Het geeft rust in mijn hoofd”, vertelt hij. In de studio zijn Edwin en Annemarie van der Sar te gast, beiden ambassadeur van de Hersenstichting. Martine van Os en Carrie ten Napel presenteren.
Geef om Je Hersenen is op donderdag 10 april 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten