TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezonde hersenen zijn helaas niet vanzelfsprekend. Steeds meer mensen krijgen te maken met een hersenaandoening als dementie, parkinson, een hersenbloeding of hersenletsel na een ongeluk. Dat heeft veel impact op het leven van zowel de persoon zelf als dat van zijn naasten.
In dit programma komen persoonlijke verhalen voorbij van mensen met een hersenaandoening. Een van hen is Jeroen (53) die de diagnose parkinson kreeg. Hij loopt nu soms met een rollator en heeft geheugenproblemen.
Toen Jeroen moest stoppen met werken ging hij schilderen. “Dan ben ik even niet ziek. Het geeft rust in mijn hoofd”, vertelt hij. In de studio zijn Edwin en Annemarie van der Sar te gast, beiden ambassadeur van de Hersenstichting. Martine van Os en Carrie ten Napel presenteren.
Geef om Je Hersenen is op donderdag 10 april 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek