TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezonde hersenen zijn helaas niet vanzelfsprekend. Steeds meer mensen krijgen te maken met een hersenaandoening als dementie, parkinson, een hersenbloeding of hersenletsel na een ongeluk. Dat heeft veel impact op het leven van zowel de persoon zelf als dat van zijn naasten.
In dit programma komen persoonlijke verhalen voorbij van mensen met een hersenaandoening. Een van hen is Jeroen (53) die de diagnose parkinson kreeg. Hij loopt nu soms met een rollator en heeft geheugenproblemen.
Toen Jeroen moest stoppen met werken ging hij schilderen. “Dan ben ik even niet ziek. Het geeft rust in mijn hoofd”, vertelt hij. In de studio zijn Edwin en Annemarie van der Sar te gast, beiden ambassadeur van de Hersenstichting. Martine van Os en Carrie ten Napel presenteren.
Geef om Je Hersenen is op donderdag 10 april 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene