TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezonde hersenen zijn helaas niet vanzelfsprekend. Steeds meer mensen krijgen te maken met een hersenaandoening als dementie, parkinson, een hersenbloeding of hersenletsel na een ongeluk. Dat heeft veel impact op het leven van zowel de persoon zelf als dat van zijn naasten.
In dit programma komen persoonlijke verhalen voorbij van mensen met een hersenaandoening. Een van hen is Jeroen (53) die de diagnose parkinson kreeg. Hij loopt nu soms met een rollator en heeft geheugenproblemen.
Toen Jeroen moest stoppen met werken ging hij schilderen. “Dan ben ik even niet ziek. Het geeft rust in mijn hoofd”, vertelt hij. In de studio zijn Edwin en Annemarie van der Sar te gast, beiden ambassadeur van de Hersenstichting. Martine van Os en Carrie ten Napel presenteren.
Geef om Je Hersenen is op donderdag 10 april 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'
14:00Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is