TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezonde hersenen zijn helaas niet vanzelfsprekend. Steeds meer mensen krijgen te maken met een hersenaandoening als dementie, parkinson, een hersenbloeding of hersenletsel na een ongeluk. Dat heeft veel impact op het leven van zowel de persoon zelf als dat van zijn naasten.
In dit programma komen persoonlijke verhalen voorbij van mensen met een hersenaandoening. Een van hen is Jeroen (53) die de diagnose parkinson kreeg. Hij loopt nu soms met een rollator en heeft geheugenproblemen.
Toen Jeroen moest stoppen met werken ging hij schilderen. “Dan ben ik even niet ziek. Het geeft rust in mijn hoofd”, vertelt hij. In de studio zijn Edwin en Annemarie van der Sar te gast, beiden ambassadeur van de Hersenstichting. Martine van Os en Carrie ten Napel presenteren.
Geef om Je Hersenen is op donderdag 10 april 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging