TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Rijksmuseum heeft een nieuwe reeks gelanceerd waarin ze een kijkje achter de schermen geven. Eén van de onderwerpen die aan bod komt is het depot, waar meer dan een miljoen kunstwerken liggen opgeslagen achter gesloten deuren. In de zesdelige reeks vertellen conservatoren over deze verborgen schatten en andere aspecten van hun werk.
In de eerste aflevering staat de begeleiding van de verhuizing van de huwelijksportretten van Marten Soolmans en Oopjen Coppit centraal. Deze twee topwerken van Rembrandt werden in 2016 door het Rijksmuseum en het Louvre gezamenlijk aangekocht voor 160 miljoen euro.
De twee musea spraken af dat de werken om de beurt in Amsterdam en Parijs te zien zouden zijn, altijd samen zoals Rembrandt het bedoeld had. Conservator Jonathan heeft het echter zwaar met de verhuizing van de werken.
Geheimen van het Museum is vanaf 13 november 2024 iedere woensdag om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato