TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Joling is donderdag bij Jinek te gast om te praten over het nieuwe songfestivalliedje van Jeangu Macrooy. Maar voor het daarover gaat, praten politici Gert-Jan Segers en Rob Jetten over onder meer het klimaatbeleid.
Als het op windmolens komt, kan Joling het niet te laten te reageren. Hij vindt dat er teveel windmolens in Nederland staan en dat die het uitzicht verpesten. Ook vreest hij dat ze er voor niks staan als 'er door klimaatverandering straks een jaar geen wind is'. Eva Jinek weet niet wat ze hoort en zegt: 'Gerard, je creëert een heel nieuw probleem. Ik heb nog nooit iemand horen zeggen da er een jaar geen wind is!'
Ook de kijker is de opmerking van Joling niet ontgaan. Veel van hen zijn stomverbaasd, zo blijkt uit reacties op twitter.
Joling is niet blij met windmolens. 'Stel je voor dat er een jaar geen wind waait'. Ik heb er de kracht niet meer voor hoor #jinek — Chris Klomp (@chrisklomp) March 4, 2021
Dan probeer je voor het eerst sinds maanden weer eens #Jinek en dan hoor je Joling het probleem opwerpen wat we moeten met al die windmolens als er door klimaatverandering geen wind meer is. Ik weet weer genoeg. — Angelique Kunst (@AngeliqueKunst) March 4, 2021
Maar even serieus; wat als er een jaar geen wind is? Of een jaar geen zon? Nou? #Jinek — Mark (@mzzl) March 4, 2021
Een jaar geen wind.
Stop maar Gerard, je bijdrage werd gewaardeerd.#Jinek — Paul. (@Paulus85852067) March 4, 2021
Het fragment is helaas niet terug te zien via RTL. Wel staat de uitzending online, waarbij het bij ongeveer 7 minuten over de windmolens gaat.
Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is
13:48Omroep MAX zendt de eerste soloconcerten van Emma Kok uit
13:36De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie