TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zijn niet alleen oudere mensen die de ziekte van Alzheimer krijgen. Dat wil Robert Capelle laten zien door mee te doen aan de documentaireserie Gezichten van Dementie, waarin Gijs Wanders en kunstenaar Herman van Hoogdalem hem portretteren.
Zelf was de jurist 54 jaar toen hij dingen begon te vergeten en fouten ging maken. Zijn werk legde hij direct neer. Robert is duidelijk over zijn toekomst: hij wil geen kasplantje worden en ondraaglijk lijden. Ondanks die heldere uitspraak, overkomt het hem toch. In het verpleeghuis vindt zijn wens voor euthanasie geen gehoor.
Twee dagen na de opnames van dit programma is Robert overleden. Zijn echtgenote Marjolijn zei daar eerder over: "Het is beter als hij inslaapt, voor hem en voor ons. Eeuwig rust."
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'