TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zijn niet alleen oudere mensen die de ziekte van Alzheimer krijgen. Dat wil Robert Capelle laten zien door mee te doen aan de documentaireserie Gezichten van Dementie, waarin Gijs Wanders en kunstenaar Herman van Hoogdalem hem portretteren.
Zelf was de jurist 54 jaar toen hij dingen begon te vergeten en fouten ging maken. Zijn werk legde hij direct neer. Robert is duidelijk over zijn toekomst: hij wil geen kasplantje worden en ondraaglijk lijden. Ondanks die heldere uitspraak, overkomt het hem toch. In het verpleeghuis vindt zijn wens voor euthanasie geen gehoor.
Twee dagen na de opnames van dit programma is Robert overleden. Zijn echtgenote Marjolijn zei daar eerder over: "Het is beter als hij inslaapt, voor hem en voor ons. Eeuwig rust."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur