TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zijn niet alleen oudere mensen die de ziekte van Alzheimer krijgen. Dat wil Robert Capelle laten zien door mee te doen aan de documentaireserie Gezichten van Dementie, waarin Gijs Wanders en kunstenaar Herman van Hoogdalem hem portretteren.
Zelf was de jurist 54 jaar toen hij dingen begon te vergeten en fouten ging maken. Zijn werk legde hij direct neer. Robert is duidelijk over zijn toekomst: hij wil geen kasplantje worden en ondraaglijk lijden. Ondanks die heldere uitspraak, overkomt het hem toch. In het verpleeghuis vindt zijn wens voor euthanasie geen gehoor.
Twee dagen na de opnames van dit programma is Robert overleden. Zijn echtgenote Marjolijn zei daar eerder over: "Het is beter als hij inslaapt, voor hem en voor ons. Eeuwig rust."
Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'