TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Girls Girls Girls portretteert Soulaima El Khaldi vier biculturele vrouwen die 25 jaar geleden te zien waren in een documentaireserie die grote indruk op haar maakte. Ze wil weten wat er voor deze vrouwen, die nu rond de vijftig zijn, is veranderd en wat er hetzelfde is gebleven.
In deze aflevering vertelt Gülsen Alkan waarom haar blik op Nederland de afgelopen 25 jaar is veranderd, en niet ten goede. In 1998 werkte ze bij een advocatenbureau, wat destijds zeldzaam was voor een dochter van gastarbeiders. Omdat ze steeds bezig was zich aan te passen aan de heersende norm kreeg ze een burn-out en verliet ze de advocatuur.
Tegenwoordig vindt Alkan Nederland een schijndemocratie en noemt ze de pandemiewet onderdeel van een nieuw westers totalitair regime.
Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?
09:35Op deze datum zie je de finale van So You Think You Can Dance 2026
08:51De TV van gisteren: Daan Schuurmans is terug met Het Verhaal van Nederland en daar zijn mensen heel blij mee
19:59Rick Brandsteder veroordeeld voor rijden onder invloed: 'Dit was even te heftig voor mij'
18:26Ex-man van prinses Margarita stapt naar de rechter wegens Videoland-serie Mabel & Margarita