TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Om zich voor te bereiden op twee concerten in New York nam Guus Meeuwis zijn vriend Frank Lammers mee op een roadtrip door de Verenigde Staten. Samen gingen de zanger en de acteur in de serie Glory Days op zoek naar het Amerika van hun idool, singer-songwriter Bruce Springsteen.
In de laatste aflevering arriveren ze in New York, waar ze een gesprek hebben met Kadiatou Diallo, de moeder van Amadou Diallo, een slachtoffer van politiegeweld. Toen de ongewapende Amadou in 1999 overleed in een regen van politiekogels, schreef Springsteen er de song ‘American skin (41 shots)’ over. Volgens Kadiatou is het nummer ruim twintig jaar later nog steeds actueel. Verder spreken de mannen een rockster in The Bronx en heeft Lammers een bijzondere ontmoeting in Little Italy.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
De TV van gisteren: kijkers zien emotionele halve finale Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, The masked singer, Bohemian Rhapsody
06:00Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv