TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ilja Gort maakt in deze aflevering van het AVROTROS-programma Gort over de Grens een ‘grensoverschrijdend’ uitstapje, naar Baskenland. Deze regio ligt deels in Frankrijk en deels in Spanje, en heeft een heel eigen cultuur.
De presentator maakt muziek op een magisch instrument en zet de tanden in een paar pittige pepers. Net zo pittig blijkt de taal van de regio. Gort probeert zich die eigen te maken, maar komt van een koude kermis thuis. “Ik heb een boek gekocht en na een dag of twee merk je dat dat een illusie is.”
Desondanks vermaakte hij zich prima met de markante Basken. “Zaten we ergens met zo’n Bask, en regende het weer eens. Dan zeg je: ‘Mooi land, alleen jammer dat het altijd regent’. Het antwoord was typerend voor het volk: 'Ja, maar het is wel de beste regen van het hele land.’”
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen