TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ilja Gort steekt opnieuw de grens over, dit keer naar Italië. Daar dompelt hij zich onder in lekker eten, mooie wijnen en een rijke cultuur. Zijn reis begint in Cilento, een streek in het zuiden van het land.
In het dorpje Acciaroli ontmoet Gort opvallend kwieke ouderen. Een tachtigplusser blijft moeiteloos drie minuten onder water, terwijl een even oude dame haar mening niet onder stoelen of banken steekt. Volgens haar schoffelt Gort met te weinig passie in haar moestuin, en wanneer hij per ongeluk op haar plantjes staat, krijgt hij de volle laag.
Overrompeld door een stortvloed aan Italiaanse verwensingen blijft hij beduusd achter. “Niet te houden die vrouw, wat een pittig wijf, zeg.” Gelukkig mag Gort daarna gewoon aanschuiven voor een rijkelijke lunch.
De eerste aflevering van Gort over de Grens is op zaterdag 26 april 2025 om 19:15 uur te zien op NPO 2.
Op deze dag is het nieuwe seizoen van De Hygiënepolitie te zien bij SBS6
15:54'Deze B&B Vol Liefde-date had ik gelijk op vliegtuig terug gezet'
14:35Casa di Beau terug naar Italië: vanaf deze dag te zien
13:54Deze podcast over De Schatkamer is de ultieme luistertip voor televisiefans
13:43De Augurkenkoning vanaf deze datum terug op RTL4