TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ilja Gort steekt opnieuw de grens over, dit keer naar Italië. Daar dompelt hij zich onder in lekker eten, mooie wijnen en een rijke cultuur. Zijn reis begint in Cilento, een streek in het zuiden van het land.
In het dorpje Acciaroli ontmoet Gort opvallend kwieke ouderen. Een tachtigplusser blijft moeiteloos drie minuten onder water, terwijl een even oude dame haar mening niet onder stoelen of banken steekt. Volgens haar schoffelt Gort met te weinig passie in haar moestuin, en wanneer hij per ongeluk op haar plantjes staat, krijgt hij de volle laag.
Overrompeld door een stortvloed aan Italiaanse verwensingen blijft hij beduusd achter. “Niet te houden die vrouw, wat een pittig wijf, zeg.” Gelukkig mag Gort daarna gewoon aanschuiven voor een rijkelijke lunch.
De eerste aflevering van Gort over de Grens is op zaterdag 26 april 2025 om 19:15 uur te zien op NPO 2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man