TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verschil tussen wrang bocht en een mooi glas proeven de meeste mensen wel. Maar welke wijn bij welk gerecht hoort, en hoe lang een geopende fles wijn goed blijft, zijn lastiger kwesties. Gelukkig weet Ilja Gort raad. In Gorts Wijnkwartier beantwoordt hij vragen van de kijkers.
Hij weet waarover hij het heeft. Niet alleen verbouwt hij zelf wijn op een chateau in de Bordeaux, maar ook reist hij al jaren Europa door voor programma's over eten en, vooral, drinken. De afgelopen jaren waren dat Italië, Spanje en zijn tweede vaderland Frankrijk. Bijna geen streek bleef onbesproken, bijna geen druif onbenoemd.
Hoewel kenner en liefhebber, heeft Gort aan dikdoenerij een bloedhekel. Het belangrijkste van wijn is dat het lekker is. En dat mogen de kijkers weten ook.
Gorts Wijnkwartier is vanaf 20 november 2023 iedere maandag om 21:12 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle