TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verschil tussen wrang bocht en een mooi glas proeven de meeste mensen wel. Maar welke wijn bij welk gerecht hoort, en hoe lang een geopende fles wijn goed blijft, zijn lastiger kwesties. Gelukkig weet Ilja Gort raad. In Gorts Wijnkwartier beantwoordt hij vragen van de kijkers.
Hij weet waarover hij het heeft. Niet alleen verbouwt hij zelf wijn op een chateau in de Bordeaux, maar ook reist hij al jaren Europa door voor programma's over eten en, vooral, drinken. De afgelopen jaren waren dat Italië, Spanje en zijn tweede vaderland Frankrijk. Bijna geen streek bleef onbesproken, bijna geen druif onbenoemd.
Hoewel kenner en liefhebber, heeft Gort aan dikdoenerij een bloedhekel. Het belangrijkste van wijn is dat het lekker is. En dat mogen de kijkers weten ook.
Gorts Wijnkwartier is vanaf 20 november 2023 iedere maandag om 21:12 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'