TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 1994 kocht Ilja Gort in Zuid-Frankrijk het Château de la Garde, waar inmiddels 25 hectare aan wijngaarden omheen staat.
De bekendste wijnboer van Nederland beantwoordt in deze herhaling van Gorts Wijnkwartier allerlei kijkersvragen over wijn vanuit dit dertiende-eeuwse kasteel. Is wijn vegetarisch? Waar moet je op letten als je wijn bestelt in een restaurant en heeft de grondsoort van de wijngaard invloed op de smaak van de wijn?
Ook geeft Ilja een rondleiding door zijn chateau, spreekt hij collega-wijnkenners en bezoekt hij verschillende Franse wijnstreken. Gorts wijnkwartier is niet het tv-debuut van Ilja. Eerder maakte hij de programma’s Wijn aan Gort, Gort à la carte en Gort over de grens, waarin hij het Spaanse en Italiaanse wijnleven ontdekt. (HH)
Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout