TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niemand weet precies wat er nodig is om een hit te schrijven, al kan een unieke sound zelden kwaad. In het tweede en laatste deel van Greatest Hits of the 80s nemen producenten en muziekkenners een aantal opvallende songs over de loep.
Whitney Houston scoorde in 1987 een hit met I Wanna Dance with Somebody. Videoclipregisseur Stuart Orme vertelt hoe ze van een verlegen meisje een zelfverzekerde artiest werd. Frankie Goes to Hollywood had in 1983 een wereldhit te pakken met Relax, maar de opnames verliepen allesbehalve ontspannen. Producent Trevor Horn geeft toe dat hij veeleisend was en vertelt wat hij de band liet doen. Back to Life van Soul II Soul viel extra op, door het gebruik van een viool; een vrij ongebruikelijk instrument voor popmuziek.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day