TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niemand weet precies wat er nodig is om een hit te schrijven, al kan een unieke sound zelden kwaad. In het tweede en laatste deel van Greatest Hits of the 80s nemen producenten en muziekkenners een aantal opvallende songs over de loep.
Whitney Houston scoorde in 1987 een hit met I Wanna Dance with Somebody. Videoclipregisseur Stuart Orme vertelt hoe ze van een verlegen meisje een zelfverzekerde artiest werd. Frankie Goes to Hollywood had in 1983 een wereldhit te pakken met Relax, maar de opnames verliepen allesbehalve ontspannen. Producent Trevor Horn geeft toe dat hij veeleisend was en vertelt wat hij de band liet doen. Back to Life van Soul II Soul viel extra op, door het gebruik van een viool; een vrij ongebruikelijk instrument voor popmuziek.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'