TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Hoe vaker ik hier kwam, hoe meer ik zin had om hier te gaan wonen”, vertelde Mark Baanders vorig jaar aan RTV Noord over zijn verblijf in Ter Apel. De presentator woonde drie maanden in de Groningse plaats, die in de rest van Nederland voornamelijk bekend is vanwege het aanmeldcentrum voor asielzoekers.
Het beviel hem uitstekend, blijkt in het slot van Groeten uit Ter Apel, de vierdelige serie over zijn verblijf. Hierin bereidt hij zich voor op een kickboksgala, doet hij mee aan een autorace én geeft hij een feestje bij hem thuis, voor al zijn nieuwe, Groningse vrienden.
Daarna verhuist Baanders terug naar Amsterdam, vol goede herinneringen aan zijn tijd in het dorp. “Ter Apel heeft iets heel moois en ik hoop dat de kijker ziet wat ik heb gezien.”
De slotaflevering van Groeten uit Ter Apel is op woensdag 30 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval