TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Hoe vaker ik hier kwam, hoe meer ik zin had om hier te gaan wonen”, vertelde Mark Baanders vorig jaar aan RTV Noord over zijn verblijf in Ter Apel. De presentator woonde drie maanden in de Groningse plaats, die in de rest van Nederland voornamelijk bekend is vanwege het aanmeldcentrum voor asielzoekers.
Het beviel hem uitstekend, blijkt in het slot van Groeten uit Ter Apel, de vierdelige serie over zijn verblijf. Hierin bereidt hij zich voor op een kickboksgala, doet hij mee aan een autorace én geeft hij een feestje bij hem thuis, voor al zijn nieuwe, Groningse vrienden.
Daarna verhuist Baanders terug naar Amsterdam, vol goede herinneringen aan zijn tijd in het dorp. “Ter Apel heeft iets heel moois en ik hoop dat de kijker ziet wat ik heb gezien.”
De slotaflevering van Groeten uit Ter Apel is op woensdag 30 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven