TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Hoe vaker ik hier kwam, hoe meer ik zin had om hier te gaan wonen”, vertelde Mark Baanders vorig jaar aan RTV Noord over zijn verblijf in Ter Apel. De presentator woonde drie maanden in de Groningse plaats, die in de rest van Nederland voornamelijk bekend is vanwege het aanmeldcentrum voor asielzoekers.
Het beviel hem uitstekend, blijkt in het slot van Groeten uit Ter Apel, de vierdelige serie over zijn verblijf. Hierin bereidt hij zich voor op een kickboksgala, doet hij mee aan een autorace én geeft hij een feestje bij hem thuis, voor al zijn nieuwe, Groningse vrienden.
Daarna verhuist Baanders terug naar Amsterdam, vol goede herinneringen aan zijn tijd in het dorp. “Ter Apel heeft iets heel moois en ik hoop dat de kijker ziet wat ik heb gezien.”
De slotaflevering van Groeten uit Ter Apel is op woensdag 30 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess