TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Hoe vaker ik hier kwam, hoe meer ik zin had om hier te gaan wonen”, vertelde Mark Baanders vorig jaar aan RTV Noord over zijn verblijf in Ter Apel. De presentator woonde drie maanden in de Groningse plaats, die in de rest van Nederland voornamelijk bekend is vanwege het aanmeldcentrum voor asielzoekers.
Het beviel hem uitstekend, blijkt in het slot van Groeten uit Ter Apel, de vierdelige serie over zijn verblijf. Hierin bereidt hij zich voor op een kickboksgala, doet hij mee aan een autorace én geeft hij een feestje bij hem thuis, voor al zijn nieuwe, Groningse vrienden.
Daarna verhuist Baanders terug naar Amsterdam, vol goede herinneringen aan zijn tijd in het dorp. “Ter Apel heeft iets heel moois en ik hoop dat de kijker ziet wat ik heb gezien.”
De slotaflevering van Groeten uit Ter Apel is op woensdag 30 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'