TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Hoe vaker ik hier kwam, hoe meer ik zin had om hier te gaan wonen”, vertelde Mark Baanders vorig jaar aan RTV Noord over zijn verblijf in Ter Apel. De presentator woonde drie maanden in de Groningse plaats, die in de rest van Nederland voornamelijk bekend is vanwege het aanmeldcentrum voor asielzoekers.
Het beviel hem uitstekend, blijkt in het slot van Groeten uit Ter Apel, de vierdelige serie over zijn verblijf. Hierin bereidt hij zich voor op een kickboksgala, doet hij mee aan een autorace én geeft hij een feestje bij hem thuis, voor al zijn nieuwe, Groningse vrienden.
Daarna verhuist Baanders terug naar Amsterdam, vol goede herinneringen aan zijn tijd in het dorp. “Ter Apel heeft iets heel moois en ik hoop dat de kijker ziet wat ik heb gezien.”
De slotaflevering van Groeten uit Ter Apel is op woensdag 30 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Tom Egbers geniet van nieuwe tv-rol: 'Nu moet ik ergens iets van vinden'
16:17Reünie A.S.S. - Anti Survival Show: bekijk de eerste beelden
16:16Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juni
14:29Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?