TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extinction Rebellion voerde eerder dit voorjaar actie op vliegveld Eindhoven. Programmamaker Yora Rienstra was erbij en sprak er onder anderen met de ‘tafelplakker’ uit Beau, zo is te zien in de eerste aflevering van Half Holland in Crisis.
In deze vierdelige serie zoomt Rienstra in op de crises waar Nederland op dit moment mee te maken heeft. Er zijn zorgen over het klimaat, over de asielopvang en er is een personeelstekort. Rienstra reist het land door voor ontmoetingen met activisten, slachtoffers en met mensen die juist voordeel uit een crisis weten te halen.
Op sociale media schreef ze hierover: “Met een geweldig team maanden aan gewerkt en nu al dankbaar voor alle mensen die zo dapper waren om voor de camera te verschijnen en hun verhaal te doen!”
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'