TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extinction Rebellion voerde eerder dit voorjaar actie op vliegveld Eindhoven. Programmamaker Yora Rienstra was erbij en sprak er onder anderen met de ‘tafelplakker’ uit Beau, zo is te zien in de eerste aflevering van Half Holland in Crisis.
In deze vierdelige serie zoomt Rienstra in op de crises waar Nederland op dit moment mee te maken heeft. Er zijn zorgen over het klimaat, over de asielopvang en er is een personeelstekort. Rienstra reist het land door voor ontmoetingen met activisten, slachtoffers en met mensen die juist voordeel uit een crisis weten te halen.
Op sociale media schreef ze hierover: “Met een geweldig team maanden aan gewerkt en nu al dankbaar voor alle mensen die zo dapper waren om voor de camera te verschijnen en hun verhaal te doen!”
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen