TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extinction Rebellion voerde eerder dit voorjaar actie op vliegveld Eindhoven. Programmamaker Yora Rienstra was erbij en sprak er onder anderen met de ‘tafelplakker’ uit Beau, zo is te zien in de eerste aflevering van Half Holland in Crisis.
In deze vierdelige serie zoomt Rienstra in op de crises waar Nederland op dit moment mee te maken heeft. Er zijn zorgen over het klimaat, over de asielopvang en er is een personeelstekort. Rienstra reist het land door voor ontmoetingen met activisten, slachtoffers en met mensen die juist voordeel uit een crisis weten te halen.
Op sociale media schreef ze hierover: “Met een geweldig team maanden aan gewerkt en nu al dankbaar voor alle mensen die zo dapper waren om voor de camera te verschijnen en hun verhaal te doen!”
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar