TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extinction Rebellion voerde eerder dit voorjaar actie op vliegveld Eindhoven. Programmamaker Yora Rienstra was erbij en sprak er onder anderen met de ‘tafelplakker’ uit Beau, zo is te zien in de eerste aflevering van Half Holland in Crisis.
In deze vierdelige serie zoomt Rienstra in op de crises waar Nederland op dit moment mee te maken heeft. Er zijn zorgen over het klimaat, over de asielopvang en er is een personeelstekort. Rienstra reist het land door voor ontmoetingen met activisten, slachtoffers en met mensen die juist voordeel uit een crisis weten te halen.
Op sociale media schreef ze hierover: “Met een geweldig team maanden aan gewerkt en nu al dankbaar voor alle mensen die zo dapper waren om voor de camera te verschijnen en hun verhaal te doen!”
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo