TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afdeling IC Neonatologie in het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis is een plek waar het leven veel te vroeg begint en soms ook veel te vroeg eindigt. Hoe blijf je als ouders overeind als je baby hier voor zijn of haar leven vecht?
In het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse volgt Anne-Mar Zwart opnieuw ouders van kinderen die veel te vroeg geboren zijn of kort na de geboorte ernstig ziek werden.
“Hoe de ouders zich staande houden terwijl er geen perspectief meer lijkt te zijn, dat vind ik onvoorstelbaar krachtig.” De presentatrice ziet ook een aantal bekenden uit de eerste reeks terug. “Sommige vroeggeboren kinderen hebben weinig complicaties. Maar bij sommige kinderen is dat een ander verhaal. Ik bespreek de gevolgen met de ouders en de artsen.”
Het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse is vanaf 25 september iedere woensdag om 21:25 uur te zien bij EO op NPO 1.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026