TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afdeling IC Neonatologie in het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis is een plek waar het leven veel te vroeg begint en soms ook veel te vroeg eindigt. Hoe blijf je als ouders overeind als je baby hier voor zijn of haar leven vecht?
In het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse volgt Anne-Mar Zwart opnieuw ouders van kinderen die veel te vroeg geboren zijn of kort na de geboorte ernstig ziek werden.
“Hoe de ouders zich staande houden terwijl er geen perspectief meer lijkt te zijn, dat vind ik onvoorstelbaar krachtig.” De presentatrice ziet ook een aantal bekenden uit de eerste reeks terug. “Sommige vroeggeboren kinderen hebben weinig complicaties. Maar bij sommige kinderen is dat een ander verhaal. Ik bespreek de gevolgen met de ouders en de artsen.”
Het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse is vanaf 25 september iedere woensdag om 21:25 uur te zien bij EO op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie