TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afdeling IC Neonatologie in het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis is een plek waar het leven veel te vroeg begint en soms ook veel te vroeg eindigt. Hoe blijf je als ouders overeind als je baby hier voor zijn of haar leven vecht?
In het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse volgt Anne-Mar Zwart opnieuw ouders van kinderen die veel te vroeg geboren zijn of kort na de geboorte ernstig ziek werden.
“Hoe de ouders zich staande houden terwijl er geen perspectief meer lijkt te zijn, dat vind ik onvoorstelbaar krachtig.” De presentatrice ziet ook een aantal bekenden uit de eerste reeks terug. “Sommige vroeggeboren kinderen hebben weinig complicaties. Maar bij sommige kinderen is dat een ander verhaal. Ik bespreek de gevolgen met de ouders en de artsen.”
Het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse is vanaf 25 september iedere woensdag om 21:25 uur te zien bij EO op NPO 1.
Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje
15:05Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in